İşinizi & Kazancınızı

Müşterilerinizle

kat-kat

katlayın!

Müşteri-
lerinizin sesine

kulak verin!

Bildir sayesinde müşterilerinize her zamankinden daha yakın olun ve firmanız veya ürün/servis/hizmetlerinizle ilgili her an gelişebilecek durumlar hakkında anlık olarak bildirimlerle bilgi sahibi olun ve gerekli aksiyonları almakta geç kalmayın.

Size Özel

QR Kod

Müşterileriniz, işletmenizdeki QR kodu akıllı cihazları yardımıyla taradıklarında markanıza özel oluşturulan profile yönlendirilip, aldıkları ürün/hizmet veya servis için tavsiye, teşekkür yada şikayet bildiriminde bulunabilirler. 

Anlık

Bildirimler

Günün her anı marka/işletme profilinize yapılan her teşekkür, tavsiye yada şikayet gibi kullanıcı yorumları hakkında anlık olarak bildirim alırsınız. Böylelikle işletmenizde ne gelişmeler oluyor anlık olarak haberdar olup gerekli aksiyonları almakta geç kalmış olmazsınız!

Anlık

Geri Dönüşler

İşletme profilinize doğrudan müşterilerinizden gelen ya da oluşturduğunuz anktetlerden gelen tepki/bildirimleri anında görüntüleyebilir, yanıtlayabilir ve gerek gördüğünüz taktirde anlık olarak işlem yapabilirsiniz. Anında çözümlerle işletmeniz için hiç bir zaman geç kalmayın!

İndirme Merkezi

Dahası

Var!

Bilgi ve Destek

Hemen iletişim kurarak veya web sitemiz üzerinden  daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin!