Nasıl Çalışıyor?

Size Özel

QR Kod

Müşterileriniz, işletmenizdeki QR kodu akıllı cihazları yardımıyla taradıklarında markanıza özel oluşturulan profile yönlendirilip, aldıkları ürün/hizmet veya servis için tavsiye, teşekkür yada şikayet bildiriminde bulunabilirler. 

Anlık

Bildirimler

Günün her anı marka/işletme profilinize yapılan her teşekkür, tavsiye yada şikayet gibi kullanıcı yorumları hakkında anlık olarak bildirim alırsınız. Böylelikle işletmenizde ne gelişmeler oluyor anlık olarak haberdar olup gerekli aksiyonları almakta geç kalmış olmazsınız!

Anlık

Geri Dönüşler

İşletme profilinize doğrudan müşterilerinizden gelen ya da oluşturduğunuz anktetlerden gelen tepki/bildirimleri anında görüntüleyebilir, yanıtlayabilir ve gerek gördüğünüz taktirde anlık olarak işlem yapabilirsiniz. Anında çözümlerle işletmeniz için hiç bir zaman geç kalmayın!

Anlık

Rapor & Analiz

İşletmenizde ki bütün gelişmeler, artılar, eksiler, şikayet, tavsiye, teşekkür yorumları, misafirlerinizin yaş ortalaması, müşterilerinizin mutluluk oranı ve daha bir çok olay raporunu dilediğiniz zaman bildirr panelden bir tıkla görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda bildirrin bu raporları düzenli olarak size göndermesini de seçebilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama Tekniği ve Analiz Yardımıyla Karşılaştırın & Yönetin!

Dinamik

Formlar

Öğrenmek istiyorsak en iyisi sormak! 

Dilediğiniz zaman yönetim panelinizden kolayca dilediğiniz kadar dinamik form/anket oluşturabilirsiniz. Hem de sürükle bırak gibi en rahat ve kolay oluşturucu ile saniyeler içinde anket/soru-cevap veya dilediğiniz herhangi bir form sizin hazır olacak. 

Ekler

Görsel & Sesli

Dünyada ki internet kullanıcıları için vazgeçilmez bir nimet ve alanının en iyisi, en çok tercih edilen servisi, Avrupa’da ki en popüler sayfa oluşturucu ve çok kolaylık sağlayan bir teknik olan Sürükle/Bırak tekniğiyle kolayca oluşturduğunuz formlar/anketler vb. için hem siz hem müşterileriniz bir dokunuşla kolayca görsel ve sesli medyalar ekleyip yorum/yanıt/iletişim formu veya anketlerde gönderebilir ve alabilirsiniz.

Mumetre!

Mutluluk ölçer

İşletmenizde misafiriniz olmuş, anketlerinize/oylama formlarınıza katılımcı olmuş. İşletmenizden övgüyle, sevgiyle, mutlulukla bahseden de işletmenizden üzgün ayrılan ve herhangi bir departmanınızdan/servisiniz/hizmetiniz/ürününüzden şikayetçi olan, bunlar için teşekkür eden veya tüm bunlar için sizi tavsiye eden kişilerin genel toplamının ne kadar mutlu olup olmadığını görüntüleyin hem de istediğiniz zaman.

Ücretsiz Deneyin!