Yardım Merkezi

Sayfa içeriği

QR Kod

QR Kodu Entegrasyonu

Firmanız veya markanız adına oluşturduğumuz profilinizde yani Bildir Yönetim Panelinde firmanıza profilinize özel sistem tarafından QR Kod oluşturulur. Sistem tarafından oluşturulan QR Kodlar istenildiği zaman SVG ve PNG formatlarında indirilip kullanılabilir. 

Sistem, firma profiliniz için özel olarak oluşturduğu bu QR Kodun yanı sıra panel aracılığıyla oluşturduğunuz her anket ve geri bildirim formu için ayrı ayrı bu form veya anketlere entegre QR Kodu oluşturur. 

QR Kod İşlemi

Müşterileriniz, işletmenizdeki QR kodu akıllı cihazları yardımıyla taradıklarında markanıza özel oluşturulan profile yönlendirilip, aldıkları ürün/hizmet veya servis için tavsiye, teşekkür yada şikayet bildiriminde bulunabilirler.  

Aynı zamanda müşterileriniz daha önceden oluşturdukları bildirimlerini görebilecekleri gibi firmanıza abone olarak firmada ki ürün/hizmet, servislerde ki değişikliklerden, kampanyalardan veya sizin paylaşacağınız güncellemelerden anlık olarak haberdar olabilirler.

Dinamik Formlar

Dinamik Form Oluşturma

Dinamik form oluşturucu ile isteklerinize göre kolayca formalar oluşturun ve müşteri deneyiminizi yönetmeye başlayın!

Dilediğiniz zaman yönetim panelinizden kolayca dilediğiniz kadar dinamik form/anket oluşturabilirsiniz. Hem de sürükle bırak gibi en rahat ve kolay oluşturucu ile saniyeler içinde anket/soru-cevap veya dilediğiniz herhangi bir form sizin hazır olacak.

Sürükle / Bırak

Dünyada ki internet kullanıcıları için vazgeçilmez bir nimet ve alanının en iyisi, en çok tercih edilen servisi, Avrupa’da ki en popüler sayfa oluşturucu ve çok kolaylık sağlayan bir teknik olan Sürükle/Bırak tekniğiyle kolayca oluşturduğunuz formlar/anketler vb. için hem siz hem müşterileriniz bir dokunuşla kolayca görsel ve sesli medyalar ekleyip yorum/yanıt/iletişim formu veya anketlerde gönderebilir ve alabilirsiniz.

Şablonlar

Geri bildirim anketleri oluşturmak için Bildir ekibinin önceden sizler için hazırlamış olduğu şablonları kullanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama & Analiz

Gelişmiş Raporlama

Gelişmiş Raporlama Tekniği ve Analiz Yardımıyla Karşılaştırın & Yönetin!

İşletmenizde ki bütün gelişmeler, artılar, eksiler, şikayet, tavsiye, teşekkür yorumları, misafirlerinizin yaş ortalaması, müşterilerinizin mutluluk oranı ve daha bir çok olay raporunu dilediğiniz zaman bildirr panelden bir tıkla görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda bildirrin bu raporları düzenli olarak size göndermesini de seçebilirsiniz.

Analiz & Filtreleme

İşletme profilinize doğrudan müşterilerinizden gelen veya oluşturduğunuz anketlerden gelen geri bildirimlerden oluşan analizleri anlık olarak görüntüleyebilir, gerek gördüğünüz taktirde anlık olarak işlem yapabilirsiniz. 

Bildir panelinizde ki son derece gelişmiş bir yapıya sahip akıllı filtreler sayesinde analizlerden en yararlı şekilde nokta atışı sonuçlar alarak faydalanabilirsiniz. Filtreleri kullanarak, bildirim türü, bildirim durumu, şehir, katılımcı erkek mi veya kadın mı, katılımcıların yaşı veya yaş aralığı, bildirim tarihi veya tarih aralığı gibi bir çok gerekli bilgiye anlık olarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Yapay Zeka

Genel Duygu Analizi

İşletmenizde misafiriniz olmuş, anketlerinize/oylama formlarınıza katılımcı olmuş. İşletmenizden övgüyle, sevgiyle, mutlulukla bahseden de işletmenizden üzgün ayrılan ve herhangi bir departmanınızdan/servisiniz/hizmetiniz/ürününüzden şikayetçi olan, bunlar için teşekkür eden veya tüm bunlar için sizi tavsiye eden kişilerin genel toplamının ne kadar mutlu olup olmadığını görüntüleyin hem de istediğiniz zaman.

Bildirimler & Geri Dönüşler

Anlık Bildirimler

Günün her anı marka/işletme profilinize yapılan her teşekkür, tavsiye yada şikayet gibi kullanıcı yorumları hakkında anlık olarak bildirim alırsınız. Böylelikle işletmenizde ne gelişmeler oluyor anlık olarak haberdar olup gerekli aksiyonları almakta geç kalmış olmazsınız!

Anlık Geri Dönüşler

İşletme profilinize doğrudan müşterilerinizden gelen ya da oluşturduğunuz anketlerden gelen tepki/bildirimleri anında görüntüleyebilir, yanıtlayabilir ve gerek gördüğünüz taktirde anlık olarak işlem yapabilirsiniz. Anında çözümlerle işletmeniz için hiç bir zaman geç kalmayın!

Bildirim Kategori & Sınıflandırma

Bildirim Kategorileri

Bildir yönetim panelinizde bulunan kategoriler kısmından firmanıza uygun biçimde müşterilerinizden gelen bildirimleri departmanlarınıza, ürün/hizmet veya servis durumlarına göre kategoriler halinde ayırabilirsiniz.

Kategori Ekleme

Bildir yönetim panelinizde bulunan kategoriler kısmından firmanıza göre veya istediğiniz şekilde hem formlar için kullanabileceğiniz hem de müşterilerinizden gelecek olan bildirimleri sınıflandırabilmeniz için çok kolay bir şekilde kategori ekleyebilirsiniz.

Durum Bilgisi & Güncelleme

Durum Bilgileri

Müşterilerinizden/katılımcılardan gelen tüm bildirimlerin, bildir panelinizde ne durumda olduklarını gösteren, Bekleniyor, Yanıtlandı, Talep Kapandı ve İşlem Tamamlandı gibi hem siz hem de talep sahiplerinin görebileceği durum başlıkları vardır.

Durum Güncelleme

Müşterilerinizden/katılımcılardan gelen tüm bildirimlerin, bildir panelinizde ne durumda olduklarını gösteren, Bekleniyor, Yanıtlandı, Talep Kapandı ve İşlem Tamamlandı gibi hem siz hem de talep sahiplerinin görebileceği durum başlıkları vardır.

Online Ürünler & Menü

Ürün & Menüler

Online olarak müşterilerinize ürünlerinizi sergileyebileceğiniz bir alan işletmeniz için harika bir avantajdır. Bildir firma profilinizde müşterileriniz için ürünlerinizi kolayca sergileyebileceksiniz. Müşterileriniz tek tıkla ürünlerinizi görebilecek, ürünleriniz hakkında sağladığınız açıklamalar sayesinde bilgi sahibi olabilecekler. Özellikle restoranlar işletmecileri için online bir menü onları çok büyük maliyetlerden kurtarmış olacağı gibi anlık olarak güncellenebildiği için müthiş vakit kazandırıcı olacaktır. 

Online Ürün Ekleme

Online olarak görüntülenebilecek ürün, hizmet veya servislerinizi Bildir firma yönetim panelinizde ki menü/ürünler bölümünü kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde ekleyebilir/güncelleyebilirsiniz. Ürün/hizmet veya servislerinizi kategorilere ayırarak sınıflandırma yapabilir ve eklenen ürünlerin listeleme sırasını da dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Aynı zamanda ürün/hizmet veya servisleriniz için fiyat bilgisi, görsel bir fotoğraf, servis ikonu, ürün açıklaması ve ürün ismi gibi bilgileri firma yönetim panelinizden kolayca yapabilirsiniz.

Ayrıca firma yönetim panelinizde ürün ekleme ekranında zaman kazanmak isterseniz ürün kopyala seçeneğini de kullanabilir ve hem kolay hem de çok hızlı bir şekilde ürün ekleyebilirsiniz.

Ürün Kategorisi

Sadece bir QR kod yardımıyla hızlı bir şekilde ulaşılabilecek Bildir firma profilinizde müşterilerinizin kolayca görüntüleyebilecekleri ürünlerinizi yönetim panelinden kategoriler halinde ekleyebilirsiniz. Kategorilere isterseniz, ikon veya görsel bir fotoğraf ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu kategorilerin listenizde ki sıralamasını da bu ekrandan kolayca güncelleyebilirsiniz. 

Dilediğinizde ürün kategorilerini hızlı bir şekilde oluşturarak zaman kazanmak için kategori kopyala özelliğini de kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin!